S krásou jde všechno snáz

Na kráse že nezáleží? Na kráse záleží!

S krásou je to podobné jako s pravdou. Všechno, co se o pravdě říká, platí o kráse taky. Nejen to, že každý máme tu svoji.

Krása nemusí být ale pravdivá a pravda nemusí být krásná. Krása by měla být smyslná a pravda by měla mít smysl.

Smyslná krása přitahuje a přitažlivost je pro ženu životně důležitá. Čím zralejší žena, tím důležitější je pro ni její přitažlivost. Protože všechno se vším souvisí. Krása s přitažlivostí, přitažlivost se sexuálním žitím a sexuální žití se zdravím. A zdraví s krásou. Kruh je uzavřen.

Rozhodla jsem se, že dřív jak v šedesáti do žádného klimaktéria nepůjdu.

Reklamy

13 comments on “S krásou jde všechno snáz

 1. Billy napsal:

  Držím nám všem palce :-)

 2. radka napsal:

  ja taky tak :o) Akorat to mam protazene az do 65!

 3. Mirka napsal:

  Sáro,ty pochybnosti to proto, že o kráse kolují fámy stejně jako o pravdě. A taky proto, protože: ZRCADLA KLAMOU!

 4. Sára napsal:

  Hm.Asi jo. A kde se prostě furt berou Ty moje pochybnosti, že to je s tou krásou tak trochu mimo..že to není ten klíč k pravé přitažlivosti ženy, což je..to souhlasím, pro ženu opravdu důležité.

 5. Sára napsal:

  A taky souhlasímže s krásou jde vše skutečně nekonečně snáz. To tedy ano.

 6. Sára napsal:

  Děkuju Mirko,někdy mi to trochu dýl trvá :o)

 7. Janek napsal:

  Já tvrdím, že na kráse nezáleží. Vůbec. Nějakým omylem se mi víc líbí krásné holky, nevím proč. A chodil jsem vždycky s extrémně krásnými. Ale to jen čistě náhodou. Mně jde jen o duši a charakter.

 8. Mirka napsal:

  Janku,duše a charakter člověka se odrážejí v jeho tváři a gestech jako v zrcadle, přece!Takže…hledáš-li krásnou duši a krásný charakter, najdeš i krásnou tvář.Nikdo mě nedokáže přesvědčit o tom, že tomu tak není.“Krása“, která nevychází z těch vnitřních krás, ta dokáže zazářit „krásou“ jen na malý okamžik pracně vypracované role či uměle vyumělkovaného plakátu.To není krása. Je to jen hraní si na krásu.Ale na všem se dá nakonec zapracovat. Na charakteru, na tváři, na těle…jen s tou duší si nejsem jistá.

 9. Liška Ryška napsal:

  Krása že nemusí být pravdivá? (píšeš ve článku) Pak to není krása. Přesně to píšeš v předešlém komentáři. Taky si to myslím: Když nějakou dobu – dlouhou nebo krátkou – můžu s někým být, vidím ho v nějaké situaci, vídím, jak mluví nebo jak maluje nebo jak cokoli, teprve potom vidím jeho krásu. V každém je. V každém ji můžu vidět, tu jeho, když si dám čas a koukám se.

 10. Liška Ryška napsal:

  A s dušís duší si jsem jistá! Na té se přece pracuje nejvíc, každým dnem! To není oddělené od charakteru a od těla (tedy já nevidím duši jako nezávislou, danou bohem do těla, odděleou od dění v těle a mozku – přece kdyby byla takhle inertní, proč by vůbec byla? Pokud je inertní, není.)

 11. Mirka napsal:

  Liško,„Krása nemusí být ale pravdivá…““Pak to není krása.“A přesto, je nám denně „nepravdivá krása“ jako krása předkládaná. A denně předkládaná „nepravdivá krása“ stává se mustrem krásy.DUŠE.Máš pravdu. Rozšiřujeme si své duševní obzory.Právě to dělám.

 12. Liška Ryška napsal:

  Ano,člověk vždycky musí vydat tu energii (navíc, bohužel) a přemýšlet, KDO mi tuhle krásu neob ten kýč předkládá a PROČ. Většinou je to výrobce nebo spíš propagátor, který na produktu vydlá víc než výrobce, a účelem je vydělat peníze, jak jinak.

 13. radka napsal:

  nepravdiva krasa pokud v sobe nemame touhu byt neco jineho nez jsme, tak se nas „nepravdiva krasa“ nedotkne. Nenajde zachytny bodDotyka se nas to co v nas je. A oslovuje nas to co jsme.Pokud nas oslovuje kyc tak i nas zivot je kycovy. To je dobre a spolehlive poznavaci znameni :o)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s