JE TU DĚSNÝ VEDRO!

A probudilo mě.

Účelové vedro, které suší Andrému oblečky na jeho zítřejší výjezd na expedici.

Ať uschne! Pane Bože!…vnucuje se mi.

Abychom ráno nemuseli sušit nad troubou, fenem a tak…

Máme nového králíka a posunujeme ho po zahradě. Je to samice neoramlovaná /široko daleko žádný samec!/. Je veliká a brzy bude obrovská. Pokud se jí tedy nezmocní Lap, co už nám zakousl dvě slepice.

Podepsala jsem /elektronicky samozřejmě/ „Dopis od slušných lidí politickému grémiu ČSSD", i když mě ten název vlastně popuzuje. Tedy to "slušných".

Nemám svoje ranní /ani jiné/ chvilky na psaní, což mi tedy schází, zato se ale nacházím, téměř nepřetržitě, ve skvělé, neposkvrněně čisté, společnosti.

Ale až je budu zase někdy mít, ty svoje chvilky, napíšu něco o tom, o čem jsme se nedávno dohadovali na sousedské zahradní slavnosti, dřív, než jsme začali rušit noční klid falešným zpěvem lidových písní, za doprovodu rokového kytaristy, který hrál ty písničky, co neznal, z not na internetu. Z maličké placaté krabičky, co si ji položil na koleno.

To dohadování bylo právě o internetové komunikaci. Byli jsme čtyři /já, dva lidé ve věku gymnazijním a jedna vysokoškolačka/ proti všem /těm zkostnatělým/.

Byli jsme přesvědčiví, myslím.

A tomu všemu přítomná psychoanalytička na závěr konstatovala, že kdyby všichni lidé mezi sebou komunikovali tak, jako my tam na tý zahradě, byla by bez práce.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s