Bezdomovci aneb Jak se dneska žije muňkám

Jakmile je řeč o vši, nemůžu na tu chvíli nevzpomenout. Chtěla jsem napsat nemůžu nevzpomenout svého profesora biologie, ale to by bylo k panu profesorovi nespravedlivé.

Probírali jsme tehdy všechny tři druhy – veš dětskou, veš šatní a taky tu muňku. A právě  v té chvíli to mezi námi zajiskřilo víc, jak obvykle.

Jiskřilo to mezi námi celé ty roky, i když byl pan profesor ženatý a ženatí muži mi odjakživa připadají divní. Jiskřilo to mezi námi utajeně a tajili jsme to i jeden před druhým. Pan profesor měl ale kamaráda a tomu se svěřoval a ten jeho kamarád se stal i kamarádem mým a tak jsem o profesorově platonickém vztahu ke mně věděla skoro všechno.

Ačkoli žádný krasavec, měl v sobě pan profesor přesně to, co mě na mužích vždycky přitahovalo, chlapeckou bezbrannou něhu a zároveň mužnou sílu a to oboje spojeno se smyslným hlasem a slabostí pro mě.

Tu hodinu nám, jako vždy se zaujetím co zaujme, popisoval život muňky a jako by ho popisoval jen pro mě. V jednu chvíli, ve které nám předváděl, jak se taková muňka někde tam v těch erotických končinách drží, se to stalo.

„Představte si chlup. Takhle se ta muňka toho chlupu chytne, drží se ho a nepustí“ a pan profesor držel se pevně oběma rukama pomyslného chlupu a byl moc roztomilý a já si představovala, jak je mojí maličkou muňkou, jak se tam bezmocně vyhládle drží. Pan profesor zadíval se zrovna v té chvíli do mých očí v nevinné tváři a jako by vyčetl, znachověl, tiše si odkašlal a udělal takové své typické gesto rozpaků, právě to, kterým mě dojímal.

O několik let později mi pak někdo vyprávěl, jak pana profesora potkal, že už neučí a že někde kope příkopy.

***

A já si tak říkám, jak se asi dneska žije takovým muňkám, když móda dnešní doby z nich učinila bezdomovce, když už se dneska nemají ani čeho chytit.

Reklamy

3 comments on “Bezdomovci aneb Jak se dneska žije muňkám

 1. olivia píše:

  Ešteže ste stihli to všetko zažiť. Čítala som, že „muňky“ (po slovensky filcky) sú na pokraji vyhynutia: http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/139743-modni-vyholovani-slavi-uspechy-ves-munka-je-na-pokraji-vyhynuti.html 😉

  • Mirka píše:

   Ta muňka na obrázku se tak smutně dívá. Vypadá nakonec docela roztomile, skoro jako pan profesor. Ohrožený druh budou nejspíš oba.

 2. alena píše:

  No tohle?Clovek se az nestací divit?Já si bohuzel nevzpomínám na tuhle kapitolu ve výuce biologie a profesor taky nestál za to.To jsem o hodne ochuzena 😀

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s