Master status aneb Za branami naší branky

Včera jsem absolvovala protekční vyšetření (nerada se nacházím v podobných situacích) u jednoho veleváženého pana docenta. Prezent mu za mě musel předat Oleg, předávání prezentů toho typu je nad moje síly. Vyšetřována jsem byla ale docela jinak, než jsem předpokládala, že budu. Pana docenta zajímalo víc moje vzdělání, profesní a společenské postavení, můj život ve Francii, nežli moje borrelie. Vlastně jim nepřikládal vůbec žádnou váhu.

Pak jsme obědvali v pravé francouzské restauraci, kde praví byli jenom číšníci a taky ceny a po té jsme poseděli na rozlehlé terase monumentální prvorepublikové vily, kde se řeč stočila i na modrou krev.

Společenská prestiž!

Jak to s tím životem vlastně je? Má snad být jeho smyslem snaha o zařazení se v „síti sociální struktury společnosti“ co nejvýš?

9 comments on “Master status aneb Za branami naší branky

 1. vidoulsky píše:

  Master prostatus aneb za mojí kýlní brankou.
  No hlavně aby Ti to pomohlo. Pochopil jsem že to je nějaký holistický docent, tedy podle těch otázek.Také jsem v sobě pocítíl takové to léčitelské nutkání. Nad sklenkou červeného jsem své poslání vysvětloval jedné kolegyni, jako že cítím při vkládání rukou, jak zbavuji tělo pacienta negativní energie. Zbaběle jsem převedl řeč na jiné tema, když se mne zeptala: „A kam by jste mi ty ruce vkládal, pane inženýre“.

  • Mirka píše:

   Zbavuješ těla negativní energie i na dálku digitální radiovou cestou. A víš Lechu, že já mám taky prostatu? Každá žena ji, myslím, má.

   ***

   Jinak holistický docent ten můj docent nejspíš právě ani není. Nesnažil se ani hledat v mojí duši, jen v tom postavení.

   • vidoulsky píše:

    Ty a vostatní že máte prostatu? Nepleteš si to s podstatou?

    • Mirka píše:

     Aha! Tak Ty to nevíš?

     • Mirka píše:

      „Za ženskou ejakulaci může malá neprobádaná oblast mezi močovou trubicí a pochvou s názvem ženská prostata. Ta umí v příznivých podmínkách vyprodukovat až neuvěřitelné množství tekutiny.

      Věk je výhodou, nikoliv podmínkou.

      Platí, že orgasmické ejakulace mohou dosáhnout snáze ženy po třicítce či ještě starší, ale není to neporušitelnou podmínkou. Důkaz, že si žena sex užívá s maximální uvolněností, je pro mužské ego doslova energetickým nabíječem.“

 2. Isia píše:

  Uff, niekedy som rada, že som úplne obyčajná a bezvýznamná. Aspoň ma doktori rýchlo vyšetria a o viac sa nezaujímajú…

  • Mirka píše:

   Úplně obyčejná a bezvýznamná? Ráno vstávám nezvykle časně a tak už musím jít z rozkazu spát. Jinak bych Ti tu, Isio, napsala úplnou přednášku na tohle téma. Když se někde píše o nás „obyčejných lidech“ – otevírala by se mi kudla v kapse, kdybych ji tam nosila.

   Zkrátím to do tří vět:

   Nic na téhle zemi není obyčejné a bezvýznamné, natož člověk a natožpak žena. Škrtni tahle slova ze slovníku, nejsou k ničemu. Na nic a na nikoho se nehodí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s