Protože zázraky se dějí

O tom zázraku, o kterém jsem se chystala mocně rozepisovat, napíšu nakonec jen stručnou zprávičku:

Z mého těla vymizely protilátky na borelie, tudíž prý i borelie samy. Už nikdy na žádné testy nemusím, jsem definitivně vyléčena z Lymské boreliózy II.stupně, jak mi sdělila primářka Hana Roháčová z infekční kliniky pražské Nemocnice Na Bulovce.

Za definitivní vyhoštění borelií vděčím svému plně funkčnímu imunitnímu systému, každodenně rafinovaně posilovanému.

Můžu tedy, bez nevlídných bakterií v těle, dál zdravě zrát.

31 comments on “Protože zázraky se dějí

 1. manzelka píše:

  Tak z tohohle mám opravdovou radost!

  • Mirka píše:

   Po té, co jsem na internetu četla pořád dokola že boreliozu zatím nelze vyléčit, pokud se tedy nezasáhne ihned v I. fázi, že léčit se dají jen příznaky nemoci, ale borelie že zůstávají v těle po celý život a byla jsem tudíž už smířena s vědomím, že tady mi žádná moc podvědomí nepomůže a já budu dozrávat mnohem obtížněji…skoro ani uvěřit nemůžu. Ale věřím!

 2. Mirka píše:

  Před pár měsíci jsem měla být přijata k hospitalizaci na odběr mozkomíšního moku s ev. následnou intravenózní léčbou – antibiotika kapačkami. Jenže ten den nebylo pro mě lůžko, byla chřipková epidemie, tak místo abych ulehla k léčbě, šla jsem domů, s tím, že za měsíc se nechám hospitalizovat.
  Já ale za měsíc místo do nemocnice odjela do Gargána a tam bylo fakt horko. Zůstávala jsem na slunci, protože jsem si přečetla, že pro léčbu syfilis se kdysi před nástupem antibiotik používala terapie horečkou – spirochety nepřežijí teplotu nad 40°C a protože tyhle bakterie jsou v podstatě stejné…a pak tibetská houba, ze které už skoro rok denně piju kefír a možná i lahev koloidního stříbra na závěr – prostě jsem zvítězila!

  • manzelka píše:

   Myslím, že jsme příliš zvyklí, že co moderní medicína neodsouhlasila< neexistuje… Sama vím o případu, kdy žlutá zimnice byla vyléčena terapií velmi nezralého manga (taky "nemožné", byť prý odzkoušené).

 3. vidoulsky píše:

  Asi v tom má prsty také Bordeaux 2009.

 4. anina píše:

  Tak to je super Mirko !!!
  Ty naše těla, jsou tak rozdílný a složitý chemický továrny, že se v tom i ti nej -doktoři často mohou úplně zorientovat. Myslím, že nikdo nepochybuje , že psychická pohoda má vliv na naši imunitu.Pokud se někde poruší, pak továrna někde selhává..
  Asi vše se dá opravit..jen není lehké najít co na poruchu nejlépe..a čím ji opravit.
  To je asi pro člověka to nejtěžší vybrat a rozpoznat, že to je ono.
  A dost možná, že je to v podstatě velmi jednoduchá továrna, jen jsme si ji složitou udělali.

 5. anina píše:

  Píšu to proto, že určitě jednou už jsem to měla dle doktorů spočítané..doslova řečeno na mé přání, jak to vypadá.
  Mělo se narodit tehdy vnouče a já prostě věděla, že je to blbost, že tak jasný, že s ním budu..opravdu tehdy řekli, že nechápou.
  Po letech jsem ve fázi hledání, je to o dost složitější..ale nevěřím, že tak beznadějný.
  Rozhodně potřebuji posílit imunitu, rozhozenou i jistými zákroky, které jsem musela absolvovat.
  Přátelé ve snaze mi pomoci hledají také a posílají odkazy..samozřejmě i finančně pro mě neúnosné.
  Někteří, co mohou i darují, to, co si myslí, že je nej..
  A já momentálně hledám..PODLE SEBE..

 6. anina píše:

  Jen..nerada bych, aby to vyznělo, že si fakt nevážím všeho, čím se mi kdokoli snaží pomoci a myslí tím na mě. Je to fajn a pomáhá to 🙂

 7. Sára píše:

  Ale tak to chce oslavit..nemohlo by mě ani snad napadnout, že Ty by ses z něčeho nevyléčila. Protože jak píše Anina, stejně je nejdůležitější pohoda.A ta z Tvých slov jen sálá…

 8. anina píše:

  Sáro ahoj, doufám, že se máš fajn 🙂

 9. Liška Ryška píše:

  Mirko, to je senzace! Hurá!!

  Taky si neumím představit, že ty bys byla nějak chronicky nemocná, kdepak!! Leda ta cirhózečka, ale ani to ne 🙂

 10. hanci píše:

  Ahoj všem – už dlouho nikam nepíšu, ale dostala jsem od Lišky odkaz na tuto stránku, protože se týká léčby boreliózy – tak jsem se hned podívala. – Mám už taky trochu zkušenost se „zázrakem“. Byla mně zjištěná chronická borelióza na rozmezí druhého a třetího stupně – nevyléčitelná (potíže začaly koncem roku 2009). Taky plicní chlamydie – a vloni na konci roku nejkrutější rána – ptačí tuberkulóza. K tomu už roky obstrukční vada plic, těžšího stupně (jsem celoživotní nekuřák, ale prý je to následek dávivého kašle, který jem měla v dětství – je mně 70, ale vnitřně se cítím pořád mladá – usmívám se). Tak na konci minulého roku mně bylo odborníkem v nemocnici řečeno, že mně zbývají měsíce života, protože nesnáším klasickou léčbu – antibiotiky. Chvílemi jsem se hroutila, protože jsem se už tak dusila, že mně bylo jasné, že moc dlouho to nemůžu vydržet. – Taky jsem měla doslova kruté bolesti v celém těle, nejenom kloubů. Těžká únava, vyčerpanost, apatie. Všechno typické projevy tohoto onemocnění. – Když jsem už úplně pozbyla jakékoliv naděje, syn mně domluvil léčbu podle metody dr. Jonáše – ta spočívá v podpoře imunity. Tu mám velmi, velmi bídnou. Od roku 1974 jsem celé roky žila v těžkém stresu, takže se to muselo nějak projevit. – Takže – koncem dubna t.r. jsem zahájila výše zmíněnou léčbu (naštěstí jsem měla nějaké zlaté prstýnky, na léčbu, nejenom tuto, už jsem nějaké prodala) – byla jsem upozorněná na to, že se mně stav z počátku zhorší, ale že mám vytrvat. Bylo to tak. Před cca 4 týdny jsem se začala cítit výtečně – všechny bolesti přestaly a všechny ostatní výše popsané problémy. Bylo to naprosto úžasné, začala jsem věřit, že mám naději na vyléčení, že budu ještě nějaký ten rok žít docela „normálně“. Bohužel, před cca třemi týdny jsem dostala virózu, zápasím s ní dodnes, včera jsem musela začít užívat ATB. Léčbu dr. Jonáše jsem musela přerušit a zřejmě budu muset začít znovu od začátku – to ještě nevím určitě, jen mně bylo řečeno, že jsem těžší případ, neobvyklý, že budu muset mít ještě víc posílenou imunitu, než to bývá běžné, a až poté bude můj organizmus schopen zničit sám všechny ty hnusné bakterie. Věřím tomu, zatím se bolesti nevrátily, i když jsem byla teprve cca v polovině léčebné kúry a teď už před více dny jsem musela všechny preparáty kvůli viróze vysadit – celkem jich bylo pět. Ale nejsou to žádné těžké kapky atp. – je to jen předávání informací v deseti kapkách alkoholu – takže to nezatěžuje zažívání atp.
  Klasická léčba léčí většinou následky, ne původce onemocnění. Samozřejmě ji nezavrhuji, někdy je nutná a bez ní by člověk zemřel. Ale začala jsem věřit tomu, že u chronického onemocnění má větší úspěchy např. homeopatie, popř. jiné netradiční léčebné metody. – Léčitelům – šarlatánům – kteří vydělávají nestydatě na zoufalství nemocných samozřejmě nevěřím.
  Všechny srdečně zdravím a přeji dobré zdraví.

  • Mirka píše:

   Jak ale rozeznat léčitele od šarlatána? Tuhle otázku naštěstí já neřeším – jsem sama sobě šarlatánem i léčitelem.

   Tobě, Hanči, držím moc palce. Věřím , že svou imunitu posílíš a uzdravíš se docela.

   • hanci píše:

    Mirko, nejdřív moc děkuji za opravu mého „zmatkování“. – S těmi šarlatány je to těžké, mnohokrát už jsem taky naletěla. Ale toto je lékař, má kliniku v Praze, sehnala jsem si množství informací, mluvila jsem přímo s dvěma důvěryhodnými lidmi, kterým tato metoda úplně boreliózu vyléčila. Byla jsem z počátku hodně skeptická, ale teď už věřím. – Pak bych ještě něco dodala – o čem píše Dita – to je právě ta hrůza, že přítomnost borelií v těle se zjistí laboratorně jenom u asi 40 % lidí. Až už se totiž tělo s touto infekcí sžije, v krvi se vůbec nepozná, ale často se nepozná ani v úplném počátku onemocnění. – Léčebná metoda, kterou prodělávám, způsobuje to, že nejdříve posílí imunitu, pak se přidávají postupně další přípravky na rozbíjení zapouzdření bakterií, protože když jsou zapouzdřené v buňce, nic jim neuškodí, vůbec nic!!! A množí se pak v klidu dál. Takže – ty přípravky rozbijí zapouzdření, bakterie se vyplaví do organizmu – to je to období, v kterém se člověk začne cítit opravdu hodně špatně, ale nesmí léčbu přerušit. – No a ta posílená imunita – organizmus – už ty „vyplavené“ bakterie vyhubí sama. Je nutné více pít, aby se tělo rychleji čistilo. – Já jsem už byla ve fázi, kdy se mně naprosto ulevilo po té fázi zhoršení, která byla opravdu krutá. – Po využívání preparátů se jde na kontrolu, která se provádí speciálním přístrojem a podle stavu se buď užívá ještě dále nebo už je člověk v pořádku. – Já se teď kvůli té viróze budu muset asi trochu vrátit, možná úplně až na začátek, to nevím, to se pozná při vyšetření. Měla jsem smůlu, kdybych virózu nechytla, už jsem mohla být asi zdravá. – Jo, ta metoda zbavuje tělo veškerých bakterií, nejenom boreliózy. Držím ti moc palce, i všem ostatním, které trápí nějaká taková úporná nemoc. Srdečně zdravím.

    • Mirka píše:

     „Jo, ta metoda zbavuje tělo veškerých bakterií…“ tahle věta mě, Hanči, trochu zarazila. A co se stane s těmi hodnými bakteriemi, tělu prospěšnými?

     • hanci píše:

      Vyjádřila jsem se asi nepřesně – ty preparáty jsou cíleny na ty které bakterie – např. borelióza, chlamydie, helikobakter pylori – na boreliózu užívám speciální preparát – vše jsou to kapky. Pak, až ty špatné bakterie po rozbití zapouzdření posílená imunita zničí a z těla se vyplaví , ty „dobré“ bakterie se mohou množit tak jak mají a člověk se uzdraví. Píšu to laicky a asi docela hloupě, ale takhle jsem to pochopila. Moc by mě mrzelo, kdyby můj příspěvek vyzněl, jako že jenom já mám pravdu, že nic jiného správného neexistuje. To vůbec ne. Napsala jsem svoji zkušenost a to, co jsem se dověděla od odborníků – mám kamarádku, lékařku, je vědec, přednáší často v cizině………….od ní jsem získala množství informací a věřím jí, protože ji znám víc jak padesát let a právě v téhle oblasti je skutečný odborník. – Ale to je všechno čistě můj názor a osobní zkušenosti a opravdu bych nic nikdy nikomu nevnucovala. Vždyť každý člověk je jiný, originální, každý organizmus reaguje jinak na nejrůznější podněty, co pomůže jednomu, nemusí pomoct druhému atd., atd. – Buď šťastná Mirko, že se cítíš dobře a zdravě – určitě zdravá jsi, to člověk pozná sám nejlíp. Moc ti držím palce, myslím si, že podle toho, jsem si jen v krátkosti tady stačila přečíst,víš co chceš, víš vždycky přesně co děláš, děláš to dobře a to je naprosto rozhodující, nejenom v této sféře. Srdečně tě zdravím.

      • Mirka píše:

       Jsi moc milá, Hanči, zvedlas mi náladu.

       I když já někdy ani nevím, co chci a někdy ani nevím, co vlastně přesně dělám. Jen…když už něco dělám, tak sama sebe přesvědčím, že to dělám dobře.

       • hanci píše:

        Jsem ráda, jestli se mně podařilo ti zvednout náladu. – Víš, že čtení od tebe mně nějak posílilo? Ani bych neuměla říct přesně jak, nějak z tvého psaní vyvěrá zvláštní energie – takže díky. – Stejně si myslím, že víš co chceš, i když si to třeba někdy přesně neuvědomuješ, ale máš to v sobě – a to je přece to důležité. A důležité je si věřit a ty si věříš, to je vidět. Měj se hezky, moc zdravím.

       • Mirka píše:

        Já děkuju, Hanči. Krásné dny.

 11. kainis1 píše:

  No tak sláva, konečně se Ti to podařilo 🙂

  • Mirka píše:

   A Tobě se, Kainis, podařilo vstoupit sem, takže taky: Sláva!

   Fakt je, že mým cílem bylo pouze vytvořit si množství protilátek, aby se b. zakuklily a přestaly požírat moje enzymy. V totální vyhlazení jsem ani nedoufala. Jako bych byla znovuzrozená.

   Přináší to ale sebou jednu nevýhodu – už nemám na co se vymlouvat.

 12. Dita píše:

  To je výbroné, ale borelie je intracelulární parazit, takže nemusí být identifikovatelná běžnými serologickými metodami, sama ji mám a věřím na koloidní stříbro a taky zkouším zapper
  Dita

  • Mirka píše:

   Přečetla jsem si o Boreliích snad už všechno, co je možné si o nich k dnešnímu dni dostupného přečíst. Přesto výsledkům sérologie věřím, věřím slovům paní primářky, že na žádné další testy nemusím, že jsem vyléčená. Věřím i, že protilátky z mého těla zcela vymizely, protože už jednoduše neměly s čím bojovat. A cítím se skvěle.

   Držím palce, Dito!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s