Informativní

Šestý den v návratové dietě. A cítím se neobyčejně blaženě po těle i duši. Jím samozřejmě samá vybraná jídla, čerstvého syrového lososa s citronovou šťávou od Řeka, tresku v páře, co nejkvalitnější zeleninu, zeleninové a ovocné šťávy z čerstvě lisovaného ovoce, kefír z Tibetské houby, jídla pestrá a lahodná. I kaviár. Taky už i čirý hovězí vývar tuku zbavený s pórkem a mrkvičkou krátce vařenými a s bylinkami.

Piju zelený čaj. Slabý.

Nastává pro mě nečekaná nová etapa. Životní.

5 comments on “Informativní

 1. avespasseri píše:

  Pamatuju na takové období v jedné mé detoxikační fázi… byla to taková déledobější, postupná detoxikace, těla i duše. Jedla jsem věci, které jsem nikdy předtím nejedla. A jedla jsem věci, které jsem už jedla, ale zase úplně jiným způsobem. Tenkrát mi také bylo blaze na těle i na duši. Je ale zajímavé, že když jsem před nedávnem měla období „toxikace“, tak jsem si sice na to blaho vzpomínala, ale z nějakého důvodu jsem si rochnila v tom toxikaření 🙂 Teď už je to mnohem lepší. Tělo už asi tak nebrblá, že ho zanedbávám 🙂

 2. Mirka píše:

  Jenže stejně netuším, jaképak „jedy“ do sebe s těmi zdravými potravinami dostávám.

  Začnu pěstovat zeleninu. Z jara. Půda je tu úrodná, jen šikovný zahradníček chybí.

 3. avespasseri píše:

  Není nad vlastní zeleninu. Chutná jinak. Možná už bude také jedovatá (kdo ví, co je v půdě), ale třeba si ta naše těla na to už zvykla? 🙂 Pamatuju, jak jsme kdysi dávno – to jsme byli na cestách – uvařili naši pytlíkovou polívku emigrantům z Alžírska. Jeden se z ní pozvracel 🙂 My už jsme třeba imunní :-))))))

  • ratka píše:

   zatím nejsem imunní vůči polívce ze sáčku 🙂 považuju to za dobré znamení že jsem sice velmi odolná a zdravá, ale zase ne vůči úplně všemu

   • avespasseri píše:

    Tak to je dobré! Já vůči ní imunní jsem, jen ta chuť je tak drsná, že už bych ji dnes nepozřela. No, možná ani imunní už nejsem, protože jsem to už dlouho nezkoušela. A radši ani nebudu :-)))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s