Vlaječky k hovínkům

Představte si to. Jste miliardář a máte „krásnou“ zahradu, kterou chodí upravovat zahradníci. Jednoho z těch zahradníků znám a tak to vím.

Jste tedy miliardář a máte pejska a ten pejsek na tu zahradu kaká. Vy ovšem neseberete psí hovínko jedním ze známých způsobů, ale necháte si vyrobit speciální vlaječky a pokaždé, když se váš pejsek vykaká, zapíchnete k tomu hovínku jednu vlaječku. Aby zahradníci věděli.

Tenhle svět mě prostě baví :-)

Reklamy

9 comments on “Vlaječky k hovínkům

 1. vidoulsky napsal:

  To je dobrej nápad! Takový vlaječky si vyrobím, aby maminka věděla kde, když sbírá na zahradě psí hovínka od našeho psa i od psů návštěv.

  Jinak je to normální byznys. Prostě na jedné straně je nabídka, na druhé poptávka. Materiál na vlaječky a žerdičky byl někde vytěžen a zaplacen, peníze utraceny. Vlaječky a žerdičky zhotoveny a zaplaceny, peníze utraceny. Jestli ta jejich výroba má větší smysl než třeba výroba aut nebo šatů, neodvažuji se tvrdit. To že někdo zbohatne, pokud to bylo víceméně v rámci zákona a víceméně zdaněno, co s tím nadělám. Co dělá ze svými penězi, jestli si kupuje vlaječky, nebo vrtulníky do toho je mi h…nic. Někdo tím získá práci a je mu to fuk, prostě má práci. (Pochopitelně až na nemorální výjimky jako třeba dozorce v koncentráku nebo revizor apod.)

  • Mirka napsal:

   Jasně, takhle funguje svět.

   Víš co já v životě potřebuju, kromě zásadní střechy nad hlavou, lože, stolu a ohně a vody a vína? Tedy vína a….

   Těším se na grafiku Tvých vlaječek.

   • vidoulsky napsal:

    Grafika? Ještě nevím. O barvě mám jasno, hnědá.

    • Mirka napsal:

     Hnědou by maminka mohla snadno zaměnit za krtinec.

     Já bych to viděla spíš na malý hnědý flíček na ostře fialovém fosforeskujícím podkladu. Nebo na ostře růžovém. Maminka by mohla snadno sbírat i za soumraku.

 2. oldwomen napsal:

  Hmmmmm. Po dvoře i sadu mi běhají a logicky trousí kromě psů i slepice a stádečko koz. Představuji tu vlajkoslávu na špejlích a párátkách….

  • Mirka napsal:

   To se jeden navohybá než to voznačkuje…

   • oldwomen napsal:

    Ovšem představa souseda, jak si cestou k traktoru značky Zetor sbírá bradu ze země a škrábe rohovky o hřeby na plotu…..
    …. k nezaplacení.
    Asi koupím špejle. Cancourky klůcků mám v množství více než velkém. Zalovím v archivu s Frankovkami. Dva či tři večery nastavím nocí. Pak si přivstanu….
    Ale předtím musím zpacidikovat a internovat kozy. Aby hovňajzová vlajkosláva neskončila v bachorech ještě před sousedovo snídaní.

 3. Jan napsal:

  Tak tohle téma by se dalo pěkně rozvinout. Tuším niku na trhu, Co třeba skládací duté pyramidky s držadlem nahoře. Nikdo do hovna nešlápne. V pěkné taštičce přes rameno. S vkusným motivem miliardářova erbu.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s