Kdyby byli všichni jako já, bydleli bychom dodnes nejspíš v jeskyních

Proto si nesmírně vážím všech mudrců, vědců a učenců i všech pracovitých snaživců. Výčitky vůči nim ale nemám, je to baví a jinak by to nejspíš asi ani neuměli.

Já se jen tak nechávám volně unášet kolíbavým proudem a o nic se nesnažím. Nemám pražádných ambicí ani cílů, čímž vlastně taky tak trochu proti tomu proudu vlastně pluju. Mě ze všeho nejvíc baví jen tak nic nedělat a jen tak si pozorovat svět kolem a v jeho nejjemnějších detailech si ho všemi svými smysly vychutnávat.

Energií svou neplýtvám, jen co je nutné k životu plním. Zlehka se jen tak posunuju v čase beze spěchu. Není totiž kam spěchat, konečná meta je pro všechny neodvratitelně stejná.

Dneska jsem si zas jen tak slastně seděla na zahradě, pozorovala motýli na motýlím keři a blížil se večer a žáby vodnicky skřehotaly a já si tu chvíli mobilně ofotila přes kolena a pak mě napadlo otevřít svoje Fotky Google a zadat heslo „kolena“. V tu ránu vyskočilo na mě dvanáctero mých kolen z různých nedávných časů a z různých mých koutů tohohle úžasnýho světa, který mě nepřestává bavit a udivovat.

Jo a jsem ráda, že nebydlíme v těch jeskyních. Chyběly by mi vany s horkými dlouhými koupelemi.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s