Můj anděl strážný

Našla jsem si ho na internetu. Je jím Uriel. Prostudovala jsem si i ostatní anděly a je fakt, že Uriel je mi ze všech andělů nesympatičtější a moc by se ke mně hodil, kdybych se s ním uměla spojit.

Myslím, že vypadá jako Bred Pitt a taky jako Leonardo DiCaprio. Za mlada. Občas se mění z jednoho ve druhého.

„Archanděl Uriel je pokládán za nejmoudřejšího anděla, na kterého se můžete obrátit, když potřebujete nějaké intelektuální informace nebo hledáte praktická řešení. Jeho jméno znamená Boží oheň, osvětluje situaci.

Archanděl Uriel ztělesňuje pravdu. Chrání vás před tím, aby s vámi ostatní manipulovali a lhali vám. Také vás podpoří v tom, abyste pravdu vyjevili i vy sami. S jeho pomocí budete schopni vnést světlo do situací, kdy není jasné, kdo mluví pravdu a kdo lže. Také vám pomůže lépe se soustředit a mít jasnou mysl a dobrý úsudek.“

Archanděl Uriel tedy ztělesňuje pravdu a to je právě to, po čem žízním. No a ten oheň ke mně, Ohnivému Kohoutovi, prostě patří.

Našla jsem si i návod, jak ho přivolat. Netuším ale, jestli se s ním někdy doopravdy spojím. Jeho přivolání vyžaduje totiž dvě věci. Trpělivost a víru. Vlastnosti, ke kterým možná někdy dospěju, které prozatím ale postrádám.

Nevadí. Hlavně že vím, že mě chrání a taky před čím mě chrání. A právě tohle zjištění, tohle vědomí, podpořilo moji sebejistotu. Být sebejistý znamená žít beze strachu.

A v tom to kouzlo sebejistoty je.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s